Startup Heatmap Europe 2016

30.09.2016

ESI - Visualization

 

Startup Heatmap Europe kaardistas startup ettevõtted üle kogu Euroopa. Nad viisid läbi uuringu enam kui 700 rahvusvahelise ettevõtja seas ning küsisisid, kui nad saaksid oma ettevõtte arenemislugu otsast alustada, siis kus nad seda teeksid?

London, Berliin või Stockholm on startupide koorekiht. Startup Heatmap Europe eesmärk on aga aidata leida üles ka teised väärtuslikud startup keskused, mis esmapilgul silma ei paista.  Võib-olla on hoopis neis potensiaali saada uuteks Euroopa startup maastiku vallutajateks.

Startup Heatmap näitab

Miks see vajalik on?

Turgu kujundavad startup ettevõtjate põhimõtted ja arusaamad ning sellele ka uuring tugineb. Startup Heatmap Europe eesmärk ei ole mitte anda ülevaade startup maastiku hetkeseisust, vaid et kujuneks pilt kogu protsessist, milliseks kujundavad ettevõtjad Euroopa startup maastiku tulevikus.

Uuringu läbiviija European Startup Initiative (ESI) on MTÜ, mille eesmärk on muuta startupide, ettevõtjate ja investorite suhtlus Euroopa Liidus hõlpsamaks. ESI toob kokku ja kutsub entusiastlikke ettevõtjaid arutelule, kuidas muuta erinevad Euroopa linnad startupidele atraktiivsemaks.

Uuringuga saab tutvuda aadressil http://www.startupheatmap.eu/